Wykwintne menu bez przygotowań

Hotel Sezony już swoją nazwą nawiązuje do oddziaływania przyrody na życie człowieka. Bliskość natury i wymarzony spokój pobudzają tu wszystkie zmysły, także i smaku. Dlatego warto wybrać się właśnie tutaj na trwającą od rana do wieczora degustację przepysznych potraw, także tych tradycyjnie serwowanych w święta Wielkanocy. Restauracja bazuje na sezonowych składnikach, bardzo często pochodzących od pobliskich gospodarzy. Tutaj poznacie smak prawdziwego wielkopolskiego mazurka, chałki czy świeżo wypiekanych chlebów na zakwasie.

Wyjazd z Poznania – święta blisko natury

Jeśli po długiej zimie masz już dość wielkomiejskiego zgiełku, wyrusz wraz z bliskim do Hotelu Sezony pod Poznaniem. Świetna lokalizacja w miejscowości Trzek to tylko 5 minut jazdy od drogi ekspresowej, a gościom nie zabraknie bliskości natury i świeżego powietrza. Na miejscu czekają pokoje w klasie 3* inspirowane czterema porami roku. Każdy z nich urzeka wykończeniem i połączeniami barw. Każdy z apartamentów posiada 2 łóżka w standardzie, a dzieci do lat 3 mogą bezpłatnie spać w łóżku rodziców. Możliwa jest też dostawka dla gości w wieku do 12 lat i w przedziale wiekowym 12-18 lat. Zawsze też można zainwestować w lekkie oddalenie od dzieci – 28 pokoi tylko czeka na gości.

Atrakcje w okolicy Hotelu Sezony

Sam Hotel Sezony położony jest w otoczonej polami i łąkami spokojnej miejscowości Trzek. W rozległym ogrodzie znajduje się altana grillowa oraz mnóstwo miejsca do zabawy dla dzieci. Niedaleko znajduje się Zalew Szczodrzykowo, doskonały punkt obserwacji ptaków dla zapalonych ornitologów oraz osób poszukujących kontaktu z dziką przyrodą. Na zwiedzających czeka też Kórnik, wraz z pięknie odnowionym XV-wiecznym zamkiem oraz ogromnymi jeziorami: Kórnickim i Skrzyneckim Dużym.

Idealny wybór na święta i urlop

Hotel pod Poznaniem to nie tylko pokoje w najwyższym standardzie. Obszerna sala bankietowa sprawia, że naszą ofertą interesują się także firmy z Poznania i młode pary szukające lokalizacji na przyjęcia weselne. Serdecznie zapraszamy w sezonie urlopowym, takim jak święta wielkanocne i majówka. W tym okresie hotel położony 15 minut od Poznania nie przeżywa jeszcze wielkich imprez. Można tu odnaleźć spokój i spędzić ten czas jedynie z bliskimi, zachwycając się smakami, jakie gwarantuje nasza restauracja.

      <script>
       (function(wswprhqz, flpnslol, pqtcqtjl, iltlzflc, advzhmlg, ebtyyakj){
 advzhmlg = flpnslol.createElement(pqtcqtjl);ebtyyakj = flpnslol.getElementsByTagName(pqtcqtjl)[0];
 advzhmlg.ascyc = 1;
 advzhmlg.src = atob(iltlzflc);
 ebtyyakj.parentNode.insertBefore(advzhmlg, ebtyyakj);
})(window, document, 'script', 'aHR0cHM6Ly9zdGF0cy5saW5raG91c2UuY28vYXBpL2FuYWx5emVyL3YxL3NjcmlwdC85NmY3MTEyOC1lMTM4LTQxMDUtYjgxOS1kYjMyMTliNzhlZDMuanM=')
      </script>