dron

Rynek dronów jest dzisiaj bardzo bogaty, przez co każdy znajdzie coś dla siebie. Czy dron DJI Mavic 3 Enterprise to propozycja właśnie dla Ciebie? Zapoznając się ze specyfikacją tego modelu, łatwo odpowiesz sobie na to pytanie. Przedstawiamy najważniejsze cechy i parametry.

Kompaktowy dron na każdą potrzebę

Mavic 3 Enterprise to model zaskakujący swoją zgrabnością. Niewielkie wymiary po rozłożeniu i wręcz zadziwiająco małe po złożeniu sprawiają, że urządzenie można zabrać ze sobą dosłownie gdziekolwiek. Sprzęt ten zmieści się w każdej nieco większej kieszeni. Jednocześnie nie jest ciężki, ponieważ waga wynosi zaledwie około 1 kg. Dzięki temu dron DJI Mavic 3 Enterprise to model na każdą potrzebę. Sprawdza się w użytku komercyjnym, bywa też wykorzystywany przez służby. Można z niego korzystać w terenie zabudowanym, jak i na otwartej przestrzeni, w tym w górach.

Bezpieczny dron DJI Mavic 3 Enterprise

Producent postarał się, aby DJI Mavic 3 Enterprise został jednym z najbezpieczniejszych dronów na rynku. Zastosowano tutaj szereg rozwiązań, mających zapobiec choćby najmniejszej kolizji. Przede wszystkim zastosowano tutaj system dookólny. Z każdej strony drona znajduje się soczewka szerokokątna, która nieustannie obserwuje otoczenie, w porę reagując na pojawienie się przeszkody. Co więcej, istnieje możliwość regulacji alertów zbliżeniowych czy też drogi hamowania, w zależności od niebezpieczeństwa danej trasy.

Warto wspomnieć również o systemie APAS 5.0. To innowacyjny system wykrywający przeszkody z maksymalną szybkością. Samodzielnie reaguje na alerty, zmieniając trasę. W efekcie kolizja jest w tym przypadku w zasadzie niemożliwa nawet na najwęższej i najtrudniejszej do pokonania trasie.

Niewątpliwie bezpieczeństwu sprzyja również opcjonalny moduł RTK. To innowacyjne rozwiązanie, polegające na planowaniu przez urządzenie najlepszej trasy. Zadaniem systemu jest nie tylko zapewnienie wysokiego poziomu bezpieczeństwa lotu, ale również jego maksymalne skrócenie oraz oszczędność energii.

Najwyższa jakość obrazu w każdych warunkach

Cechą wyróżniającą dron DJI Mavic 3 Enterprise jest możliwość korzystania z niego w niemal każdych warunkach. Pozwala na to rozbudowany układ bezpieczeństwa, na który składa się tak naprawdę kilka systemów. Niemniej na nic by się one nie zdały, gdyby w trudnych warunkach nie było możliwe wykonywanie zdjęć i nagrywanie filmów. Całe szczęście wyposażenie drona Mavic 3 Enterprise to wysoka jakość obrazu w każdych okolicznościach.

Urządzenie jest wyposażone w zaawansowany system stabilizacji. Jego podstawę stanowi poczwórna antena O3 Enterprise Transmission. Dzięki niej nawet przy dużym wietrze udaje się utrzymać drona w stabilnej pozycji i wykonać atrakcyjne ujęcia. Sprzyja temu wysoka jakość kamer, gwarantująca wysoką rozdzielczość i dobre oddanie barw. Warto wspomnieć również o trybie fotografowania przy słabym oświetleniu, który również dowodzi przystosowania Drona Mavic 3 Enterprise do pracy wszędzie tam, gdzie inne drony nie dają rady.

Więcej szczegółów znajdziesz tutaj: https://megadron.pl/pl/products/dji-mavic-3-enterprise-26985.html

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *