hotel sportowy w okolicach warszawy

Hotel na ogromnej polanie, z którego okien rozciągają się widoki na lasy i łąki? W dodatku godzinę drogi od Warszawy? Znaleźliśmy taką perełkę w Sochocinie w okolicach Ciechanowa/Płońska. Są to absolutnie pominięte w masowych przewodnikach okolice, położone w historycznej pradolinie Wkry. Znajdziemy tam błogą ciszę i super miejsca do biegania lub do urządzania sobie wycieczek rowerowych.

Goście przybywający w te strony chętnie korzystają z okolicznych atrakcji turystycznych, wybierając się na kajaki po Wkrze, zwiedzanie ruin zamku, czy do Muzeum Romantyzmu w Opinogórze lub do skansenu w Sierpcu.

Sama oferta hotelu również jest ciekawa: jest to komfortowy hotel z basenem zarówno krytym, jak i otwartym, z kortami tenisowymi, boiskami z murawą, a także z siłownią i placami zabaw. Jest to hotel sportowy, w którym odnajdą się nie tylko ci poszukujący wygodnego miejsca do aktywnego wypoczynku, ale również jest to hotel przyjazny rodzinie z dziećmi.

Wyposażenie pokoi

Komfortowo wyposażone pokoje zaaranżowane są tak, aby wyciszać i jednocześnie dawać wytchnienie od codzienności. Część z nich ma wyjście na basen, w wielu znajdują się okna z widokiem na naturę. W wyposażeniu są telewizory i mini bary, a goście mają do dyspozycji szlafroki, ręczniki, kapcie i zestawy kosmetyków w łazienkach. Zapewniono również dostęp do szerokopasmowego internetu. Obiekt jest kameralny i powstał z myślą o zapewnieniu swoim gościom jak najszerszy dostęp do natury. Restauracja dostępna na terenie obiektu oferuje kuchnię zgodną z ideą slow food. Bez sztywnej atmosfery, jednak z zachowaniem najwyższych standardów obsługi. Kuchnia serwowana w tym miejscu silnie czerpie z bogactwa okolicznych lasów i jezior oraz rzek.

Hotel dla dwojga na romantyczny weekend

SPA hotel Bonifacio to doskonałe miejsce również na weekend pod Warszawą we dwoje, dostępne o każdej porze roku. Szczególnie ciekawie prezentuje się pakiet dla par – „Amore”, dedykowany zakochanym. W tej ofercie jest nocleg w apartamencie, z którego rozpościera się piękny widok na las. Kolacja dla gości korzystających z tej oferty zaaranżowana jest na romantyczną, kameralną, ze świecami i lampką dobrego wina ze specjalnym menu przygotowanym przez szefa kuchni. W ramach vouchera na tego typu pobyt goście otrzymują zmysłową, rozgrzewającą kąpiel w solach, której towarzyszy blask świec oraz schłodzone wino musujące w pokoju. Dodatkowo, jest masaż woskiem, który rozgrzewa i rozluźnia, a także wieczorny pobyt w SPA z drinkiem i owocami.

Hotel dla osób, które poszukują możliwości uprawiania sportu na świeżym powietrzu

Bonifacio to hotel SPA z basenem, boiskami do gry w piłkę nożną, plażową, beach soccera oraz boiskami wielofunkcyjnymi, które dają naprawdę wiele sposobów na uprawianie aktywności fizycznej. Jeśli dodamy do tego piękne okolice, idealne do wypraw konno oraz dobrze oznakowane ścieżki rowerowo-biegowe, uzyskamy prawdziwą ucztę dla osób rozmiłowanych w sporcie. Jest to prawdziwy hotel sportowy z dobrą ofertą Spa i Wellnes dla rodzin z dziećmi, dla pracowników firm poszukujących fajnego miejsca na spotkania integracyjne, jak i dla par ceniących sobie przebywanie na świeżym powietrzu. 

*Szczegółowa oferta znajduje się pod adresem: https://www.hotelbonifacio.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.