Kolumbia

Marka Columbia znana jest z bardzo wysokiej jakości produktów obuwia oraz odzieży outdoorowej. Dowiedz się, co wyjątkowego jest w firmie.

Jakość ma znaczenie

Osoby kochające spędzać aktywnie czas na świeżym powietrzu wiedzą, jak ważne jest by zarówno ubrania jak i obuwie były najwyższej jakości. Szczególnie dużo podróżując, będąc na odludnych szlakach lub chcąc cieszyć się przebywaniem wśród natury potrzebujemy mieć ze sobą rzeczy niezawodne, które nie tylko zadbają o nasz komfort, ale również bezpieczeństwo. Na co dzień nie zdajemy sobie sprawy jak ważna jest rola odpowiedniej garderoby w naszym funkcjonowaniu.

Tego pułapu profesjonalną odzież oraz buty znajdziesz w ofercie znanej na całym świecie firmy outdoorowej Columbia. Marka powstała w rejonie deszczowego Oregonu, którego warunki atmosferyczne dały możliwość testowania na bieżąco i ulepszania linii produkcyjnych. Skutkiem tego firma stale się rozwijała dodając do swoich produktów nowe technologie, które miały zwiększyć ich funkcjonalność.

Świetnie opracowane technologicznie materiały

Wyselekcjonowane materiały stosowane w produktach mają sprawdzać się w najtrudniejszych warunkach. Bardzo ważna jest ich odporność i wytrzymałość. Odzież oraz obuwie outdoorowe testowane jest w różnych sytuacjach, w których narażamy je na otarcia, kontakt z nierównymi krawędziami lub ostrymi powierzchniami. Powinny te momenty wytrzymać, a materiał nie uszkadzać się.

Jakość materiałów od firmy Columbia widać też w ich elastyczności. Ubrania nie krępują ruchów. Dobrze dobrany rozmiar sprawi, że odzież nie będzie przeszkodą, a zachowa się niczym druga skóra.

Producencie wykorzystując maksymalnie możliwości różnych materiałów przygotowali różne linie w zależności od ich użytkowania. Przede wszystkim podział pojawia się na różne sezony, w których noszona jest garderoba, ale również aktywności jak np. seria Columbia Sportswear lekka, idealnie dopasowana do biegania.

Odzież na każde warunki pogodowe

Zarówno spodnie Columbia, kurtki, odzież wierzchnia oraz buty mają chronić użytkowników przed zmiennymi warunkami pogodowymi.

Przy funkcjach ochronnych jednocześnie zachowują wysoką oddychalność, która pozwala nie doprowadzać do przegrzania ciała. Skóra swobodnie może pozbywać się nadmiaru wilgoci i cały czas pozostawać suchą. Ma to bardzo duży wpływ na komfort noszenia, ale też zachowywania własnego ciepła ciała.

W zimniejszych okresach ubierzemy produkty termiczne, które doskonale izolują od chłodu i mrozu. Wierzchnie warstwy możemy bez problemu nosić podczas śnieżyć, ponieważ okrywające je powłoka zabezpiecza przed dostaniem się roztopionego śniegu do wewnątrz. Linie letnie charakteryzuje lekkość i przewiewność. Wentylowane materiały umilają wędrówki nawet w bardzo gorące dni. Deszczowa jesień lub pierwsza wiosenna ulewa? Cienka nieprzemakalna kurtka wraz z cieplejszym polarem będą idealne na taką sytuację.

Funkcjonalność oraz styl

Warto zaznaczyć, że markę nie cechuje jedynie wysoka funkcjonalności, ale też niewątpliwy styl. Ubrania występują w wielu kolorystykach i niekiedy wzorach, dlatego każdy wybierze coś dla siebie. Linie męskie różnią się od damskich dopasowanymi fasonami, które podkreślają sylwetkę, a przy tym pozostają wciąż praktyczne. Z firmą Columbia możemy zapomnieć o bezkształtnych, sportowych ciuchach. Wybierz produkty, których funkcjonalności podkreśli Twój styl na szlaku!

Sklep internetowy 8a.pl proponuje szeroką ofertę odzieży Columbia w bardzo atrakcyjnych cenach. Wejdź na stronę i przekonaj się jakie produkty czekają na Ciebie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *