happytravelers blog

Według różnych szacunków, w Polsce istnieje prawie 6 tysięcy blogów podróżniczych. Sposobów na to, jak pokazać swoje podróżowanie, jest mnóstwo. Niewiele osób jednak sięga po taką formę, jak Happy Travelers, czyli podróżująca para: Emilia i Piotr. Jest to blog, w którym relacje z podróży są ściśle połączone z tematem mody. Piękne stylizacje Emilii, ładne plenery, dbałość o szczegóły i bardzo dobrej jakości zdjęcia – to wszystko sprawia, że blog ogląda się przyjemnie, a z drugiej strony jest to solidna dawka konkretnych inspiracji podróżniczych.
Emilia i Piotr na co dzień stacjonują w Polsce, podróżują tak jak każdy z nas – wykorzystując urlop. Cel podróży: najczęściej południe Europy, czyli Grecja, Hiszpania. Ich podróże wydają się być relaksujące nie tylko dla nich, ale i dla czytelników. Ładnie wyglądają, nie spieszą się, zwracają uwagę na szczegóły, nie mają ambicji zobaczyć absolutnie każdy punkt z przewodnika, a jednocześnie bardzo sensownie dobierają sobie cele podróży.
Dlaczego akurat ten blog tak przyjemnie się ogląda? Po pierwsze, jest to coś więcej niż blog modowy. Letnie stylizacje sto razy lepiej wypadają, gdy osadzone są na tle południowego słońca: na plaży, na skałach, wśród bugenwilli, czy w małych południowych miasteczkach. Zdecydowanie też przyjemnie popatrzeć na miejsca, które wspominamy z własnych wakacji. Po trzecie wreszcie, lubimy oglądać szczęśliwych ludzi. Przyjemnego oglądania podczas porannej kawy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *