kolonie dla dziecka polska

Na nadejście wakacji czekają wszystkie dzieci. Wśród atrakcyjnych propozycji spędzania czasu latem, znajdują się między innymi kolonie. Maluchy mogą podczas takich wyjazdów odpocząć, ale także ćwiczyć umiejętności społeczne.

Dlaczego warto wysyłać dzieci na kolonie?

Kolonie dla dzieci w Polsce stanowią atrakcyjny sposób spędzania czasu podczas wakacji. W zależności od preferencji można zdecydować się na wyjazd o charakterze rekreacyjnym, ale również obóz sportowy lub survivalowy. Wycieczki organizowane są do miejsc, które charakteryzują się wyjątkowym potencjałem turystycznym. Znajdują się wśród nich Mazury, Bałtyk i Bory Tucholskie. Dzieci mogą zobaczyć morze, jeziora i las. Na organizowanych przez biuro podróży wczasach najmłodsi poznają nowych przyjaciół. Ceny wycieczek dopasowane są do możliwości finansowych rodziców, co sprawia, że są one dostępne dla każdego. Kadra na obozach składa się z pasjonatów i profesjonalistów, którzy rzeczywiście angażują się w swoją pracę. Na wszystkich koloniach obowiązuje atrakcyjny program pełen ciekawych wydarzeń. Wśród zajęć dla dzieci można wymienić sporty wodne, biegi na orientację, strzelnicę, paintball czy warsztaty plastyczne. Organizatorzy dbają również o zapewnienie maluchom bezpieczeństwa.

W jakim wieku wysłać dziecko na kolonie?

Oferta kolonii i obozów skierowana jest do odbiorców w różnym wieku. Najmłodsze dzieci, do których adresowane są takie wyjazdy, mają od 7 do 10 lat. Taki podział wiekowy sprawia, że dzieci się łatwiej dogadują będąc ze swoimi rówieśnikami. Ponadto zajęcia na koloniach dla dzieci w wieku 7-10 lat są sprecyzowane dla tej grupy wiekowej. Jeśli Twoja pociecha jest właśnie w takim wieku, możesz zdecydować się na wysłanie jej na wyjazd z OK Tours. W naszej ofercie znajdują się jednak także wyjazdy dla młodzieży w przedziale wiekowym od 11 do 19 lat, są to już jednak obozy o nieco innym charakterze. Organizowane są one nie tylko w Polsce, ale również poza granicami naszego kraju. Warto wejść na stronę oktours.pl, aby dowiedzieć się więcej na temat takich wycieczek. Zarówno kolonie dla dzieci, jak i obozy dla młodzieży charakteryzują się wyjątkowo wysokim poziomem organizacji, więc uczestnicy i rodzice będą zadowoleni.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *