energylandia rollecoaster

Energylandia, największy i najchętniej odwiedzany park rozrywki w Polsce, musiał opóźnić otwarcie nowego sezonu 2020. Dobra wiadomość jest taka, że otwarcie to zbliża się wielkimi krokami. Park informuje o tym, że jest już gotowy na to, by przyjmować odwiedzających!

Energylandia przygotowała znakomitą infrastrukturę, która ma zadbać nie tylko o bezpieczeństwo gości, ale również pracowników Parku. W połączeniu z nowoczesnymi urządzeniami czy restrykcyjnym podejściem do dezynfekcji, Park już niedługo chce zapewnić możliwość zabawy i doświadczania wspaniałych emocji!

park rozrywki

Oto rozwiązania, których możemy spodziewać się, gdy Energylandia zostanie otwarta:

300 stacji do dezynfekcji – zostały one rozstawione w różnych częściach Parku, dzięki czemu wszyscy goście będą mieli do nich równie bezproblemowy dostęp. Ogromna ilość stacji sprawia, że zawsze będą one… dosłownie pod ręką!

Dezynfekcja Parku – będzie ona prowadzona codziennie, po zamknięcie Energylandii. Są jednak przestrzenie, które wymagają dezynfekcji częstszej, niż dopiero po zamknięciu – są to tzw. powierzchnie często użytkowane, które dezynfekowane będą również w trakcie dnia, przez specjalnie przygotowaną do tego grupę pracowników.

Kamery termowizyjne – zostały one zamontowane przy wejściu do Parku. Dzięki temu będzie możliwa kontrola temperatury gości Energylandii.

Środki ochrony osobistej – zaliczają się do nich maseczki, rękawiczki czy w końcu środki dezynfekujące – zostaną w nie wyposażenie wszyscy pracownicy Parku. Zdrowi pracownicy to podstawa tego, by dbać jednocześnie o zdrowie odwiedzających Zator.

Szkolenia – przechodzą je wszyscy pracownicy Parku. Wszystko po to, by zapewnić nie tylko sobie, ale również innym, odpowiedni poziom bezpieczeństwa podczas wykonywania obowiązków zawodowych.

Automaty oraz punkty z maseczkami – same maseczki to podstawa, bez której cały czas nie powinniśmy opuszczać naszych domów i mieszkań. Podobnie będzie w Energylandii. Zachęcamy do zabrania odpowiedniej ilości maseczek ze sobą, gdyby jednak się zgubiły czy uszkodziły – zakup maseczki będzie również możliwy na miejscu.

Płatności bezgotówkowe – będą one dostępne jeszcze częściej, niemal w każdym punkcie Parku. Dzięki temu za niemal wszystko uda nam się zapłacić karta debetową czy kartą kredytową.

Czas wspólnie zadbać o nasze bezpieczeństwo

Znakomita, nowoczesna infrastruktura, przeszkoleni pracownicy, liczne ośrodki ochrony osobistej – to wszystko niezwykle ważne elementy, których zadaniem jest dbanie o nasze bezpieczeństwo w Energylandii. Nie będzie to jednak możliwe, jeżeli my – jako goście – sami nie będziemy o nie dbać. Dlatego, gdy pojawimy się w Zatorze, pamiętajmy o tym, by podczas znakomitej zabawy nie zapominać o naszym wspólnym bezpieczeństwie.

Chcesz odwiedzić Energylandię? Pamiętaj o tym, aby:

Często myć i dezynfekować ręce

Tyczy się to zwłaszcza sytuacji, w których udajemy się na kolejne atrakcje. Zwłaszcza przed skorzystaniem z nich nasze ręce powinny zostać umyte lub zdezynfekowane. Będzie to możliwe dzięki m.in. 300 stacjom dezynfekującym. Pamiętajmy o tym, że to właśnie tam dotykać będziemy wspólnych przestrzeni – jeżeli każdy z nas będzie pamiętał o czystych dłoniach, będziemy mogli bawić się nie tylko bezpiecznie, ale również naprawdę komfortowo.

Zachowaj odstęp

Podobnie jak w innych miejscach, pamiętajmy, by w kolejkach zachować odstępy. Jednocześnie, zwracajmy uwagę na wszelkie oznaczenia czy strefy, w których może przebywać jedynie ograniczona liczba osób.

Wybierz płatności bezgotówkowe

To obecnie nie tylko bezpieczna, ale również bardzo wygodna opcja. By zachęcić do płatności bezgotówkowych jeszcze bardziej, Energylandia wprowadziła możliwość korzystania z nich niemal w każdym punkcie Parku. Dlatego, zanim udasz się do Zatoru, zadbaj albo o kartę kredytową, albo o kartę debetową, wraz z odpowiednią ilością środków na koncie.

Kup bilet wygodnie – przez internet

Nie czekaj w kolejkach, nie korzystaj z kas – wejdź na stronę Ticket.energylandia.pl i kup wygodnie bilet przez internet, podobnie, jak dziesiątki tysięcy gości każdego roku!

Noś maseczkę

Podobnie jak w innych miejscach, gdzie mamy kontakt z ludźmi, nośmy maseczki – to nie tylko uchroni nas przez kaszlnięciami innych, ale również sprawi, że sami rzadziej będziemy dotykać okolic nosa czy ust, co jest wysoce wskazane. Gdy kaszlesz lub kichasz – pamiętaj, by zasłaniać usta lub nos, gdy akurat nie ochraniasz twarzy maseczką.

Dzięki rozsądnemu zachowaniu oraz wysiłkom samego Parku, zabawa na jego terenie będzie naprawdę bezpieczna. Samo otwarcie zbliża się do nas wielkimi krokami – śledźcie informacje na jego temat, również na profilu Facebook. Do zobaczenia niebawem!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *