hotel tylko dla doroslych gosci bez dzieci nad polskim morzem

Morze Bałtyckie, mimo że oskarżane przez turystów o to, że jest zbyt głośne, krzykliwe, zatłoczone i zimne, to jednak nadal jest niezwykle popularne. Jako miejsce na wyjazd weekendowy, jako destynacja urlopowa. Jako ciekawostka do zwiedzania i jako relaksujący punkt ucieczki od codzienności. Wystarczy jedynie wiedzieć, dokąd wyjechać. Ta wiedza przyda się szczególnie wtedy, gdy szukamy miejsca na wyjątkowy, cichy weekend.

Morze Bałtyckie, mimo że oskarżane przez turystów o to, że jest zbyt głośne, krzykliwe, zatłoczone i zimne, to jednak nadal jest niezwykle popularne. Jako miejsce na wyjazd weekendowy, jako destynacja urlopowa. Jako ciekawostka do zwiedzania i jako relaksujący punkt ucieczki od codzienności. Wystarczy jedynie wiedzieć, dokąd wyjechać. Ta wiedza przyda się szczególnie wtedy, gdy szukamy miejsca na wyjątkowy, cichy weekend. Co oznacza cichy weekend? Przede wszystkim taki, w trakcie którego pobędziemy sami ze sobą lub z drugą połówką. Bez gwaru, pospiechu i codziennych obowiązków. Dla rodziców oznacza to również: chwilowo bez dzieci. Krótkie oddalenie się od swoich pociech jest niezwykle ważne dla zachowania równowagi na co dzień. Dlatego warto szukać możliwości odpoczynku w taki sposób, aby odseparować się od nadmiaru bodźców, pójść z żoną lub z mężem na dobrą kolację, zrobić spacer na plaży samodzielnie, bez organizowania czasu i atrakcji dla małoletnich brzdąców. Znaleźliśmy dla Was miejsce nad polskim morzem, do którego warto niewątpliwie udać się, aby znaleźć wszystko to, o czym myślimy, gdy mamy dość zabieganej codzienności.

Jest to hotel SPA dla dorosłych, czyli duży luksusowy kompleks Leda w Kołobrzegu, przeznaczony do zameldowania się tylko przez osoby dorosłe bez dzieci, lokalizowany 200 m od linii brzegowej morza. Oddalony od centrum miasteczka, w otoczeniu natury, cichy i spokojny, a przede wszystkim 4-gwiazdkowy hotel Leda zapewnia odpoczynek w bardzo dobrych warunkach. Znajdziemy tu komfortowe pokoje z widokiem na morze lub na malowniczy park. Wszystkie pokoje są nowocześnie urządzone i wyposażone w wygodne łóżka, TV, minibar, sejf oraz łazienkę z prysznicem lub wanną. Na terenie kompleksu znajduje się SPA, basen. Można tutaj skorzystać z sauny, jacuzzi, a także z różnego rodzaju masaży i zabiegów na ciało i twarz. Warto też wziąć udział w organizowanych przez nas zajęciach fitness czy nordic walking. Na terenie hotelu znajduje się także dobra restauracja, w której można spróbować kuchni śródziemnomorskiej. Jest to zresztą miejsce oceniane jako jedno z najlepszych w całym Kołobrzegu do zjedzenia pysznej kolacji. W menu znajdziemy między innymi rosół z kaczki, pyszny krem szparagowy, świeże ryby i owoce morza, a także przyrządzane z najlepszymi tradycjami mięsa, takie jak steki z polędwicy wołowej, czy pierś z kaczki lub schab z kością podawany z jajkiem sadzonym.

Dlaczego warto wrócić uwagę na ofertę hoteli dla dorosłych?

Hotele tego typu wprowadzają ograniczenia wiekowe dla przyjmowanych gości z wielu powodów. Klienci takich miejsc cenią sobie przede wszystkim, że przez brak obecności gości do 16-tego roku życia mają:

  1. Spokój i relaks: dla niektórych gości hotelowych priorytetem jest relaks i spokój, który może zostać zakłócony przez hałas i kłopotliwe zachowanie dzieci.
  2. Poziom komfortu: Niektórzy klienci cenią sobie wysoki poziom komfortu i luksusu, który może zostać utrzymany bez obecności dzieci w hotelu.
  3. Odpoczynek i relaksacja: Niektórzy goście chcą spędzić czas z dala od zgiełku i niepokojów związanego z obecnością dzieci, aby móc odpocząć i zrelaksować się w pełni.
  4. Preferencje gości: Istnieją także klienci, którzy po prostu wolą spędzać czas w hotelach tylko dla dorosłych, aby cieszyć się spokojną atmosferą i relaksem w towarzystwie osób dorosłych.

Dlaczego warto odwiedzić Kołobrzeg?

Kołobrzeg jest o tyle wyjątkowy, że znajdziemy tam piękne piaszczyste plaże, czyste i szerokie nadmorskie tereny. W Kołobrzegu znajduje się najdłuższe molo w Polsce, z którego rozpościera się piękny widok na morze i liczne urocze zakątki w zasięgu jednej wycieczki rowerowej. Jest to idealne miejsce na odpoczynek. Kołobrzeg jest uznawany za jedno z najzdrowszych miast w Polsce dzięki morskiemu klimatowi, nadmorskim promenadom i liczbie zdrojów mineralnych. Miasto ma również bogate dziedzictwo historyczne, w tym zabytkową architekturę, twierdzę oraz unikalne atrakcje kulturalne. Warto odwiedzić w Kołobrzegu Latarnię Morską – ta charakterystyczna wieża latarni morskiej wznosi się nad miastem i jest widoczna z morza z dużych odległości. Ciekawostką dla wielu może być również:

Twierdza Kołobrzeg – zabytkowy kompleks fortyfikacji, w tym muzeum wojskowe.

Kościół Mariacki – piękna gotycka świątynia z imponującą wieżą, której można zwiedzić wnętrze.

Muzeum Oręża Polskiego – kolekcja związana z historią polskiej broni.

Ratusz Kołobrzeg – zabytkowa siedziba władz miejskich.

Kaplica św. Marcina – średniowieczna kaplica z kryptą, w której znajdują się groby mieszkańców Kołobrzegu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *