kobieta w saunie

Hotel kojarzy się zwykle z obiektem noclegowym, w którym rezerwuje się pokój na wakacje lub krótki, weekendowy odpoczynek. Wiele par wykorzystuje jednak możliwości tego miejsca do organizacji romantycznej randki we dwoje. Masaż, relaks w hotelowym SPA i kolacja – sprawdź, co może zaoferować hotel w Lesznie!

Hotele to obiekty, które nie oferują już jedynie pokojów do wynajęcia. Obecnie są to całe kompleksy rekreacyjno-biznesowo-noclegowe, w których można zarezerwować pokój, zorganizować konferencję służbową, niewielkie przyjęcie lub duże wesele, a także odpocząć w hotelowym SPA. Z tych atrakcji może skorzystać każdy!

Hotel w Lesznie na romantyczną kolację

Rocznica ślubu, urodziny, imieniny, walentynki lub zwykła randka – okazji do wizyty w hotelowej restauracji jest wiele. Uczczenie ważnego święta z ukochaną osobą w eleganckiej restauracji to niezwykłe przeżycie. Gustowne otoczenie, wykwintna kuchnia i profesjonalna obsługa kelnerów sprawią, że świętująca para poczuje się wyjątkowo i niepowtarzalnie. Przy romantycznej kolacji zakochani mogą podziękować sobie za spędzony wspólnie czas w unikalny sposób, a jednocześnie poszerzyć swoje horyzonty kulinarne i spróbować dań przygotowanych przez profesjonalnych kucharzy. Hotel w Lesznie zapewnia w swojej restauracji prawdziwą ucztę dla ducha i żołądka!

SPA w Lesznie – remedium na zmęczenie

Hotelowa strefa SPA to ciekawe miejsce zarówno dla gości hotelu, jak również dla tych, którzy chcą jedynie zaznać chwili przyjemności i relaksu. SPA w Lesznie oferuje pojedyncze zabiegi i całe pakiety, np. na wybraną partię ciała. Interesującą opcją są promocyjne oferty specjalne, w ramach których można połączyć pobyt w hotelu z wizytą w strefie SPA. Tego typu propozycje są idealne zarówno dla par, jak i np. przyjaciółek, które chcą zrelaksować się, spędzić wspólnie czas i zadbać o urodę.

Hotel Akwawit to idealny wybór nie tylko na randkę

Zlokalizowany w Lesznie hotel Akwawit to obiekt bardzo dobrze przystosowany do wymagań par, chcących w uroczysty sposób świętować ważne wydarzenie, dla turystów i biznesmenów, którzy poszukują miejsca na służbowe spotkania i konferencje. Bogate zaplecze noclegowe, biznesowe, restauracja i SPA, połączone z miłą i fachową obsługą hotelową, pozwalają na komfortowy odpoczynek, relaks lub pracę – w zależności od celu pobytu w hotelu. Obiekt oferuje także pomoc w organizacji dodatkowych atrakcji, takich jak kulig, ognisko, a nawet lot balonem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *