Każdego roku Warszawę odwiedza niezliczenie wielu turystów, ale również osób podróżujących do stolicy Polski w celach biznesowych. Trudno się temu dziwić, miejsce to tętni życiem i przyciąga swoimi możliwościami przedsiębiorców z całego świata. Naturalnie więc pragniemy zatrzymać się w hotelu gwarantującym pełen komfort, ale także spokój, o który w dużych miastach nie zawsze jest łatwo. Idealnie w tej roli sprawdzi się pałac Alexandrinum.

  1. Jedyny w swoim rodzaju pobyt w pałacu.
  2. Zabytkowa architektura, park i szereg innych atrakcji.
  3. Wyjątkowy czas spędzony w Warszawie.

Warszawa jest jednym z miast, które nigdy nie zasypia. Otwiera to przed odwiedzającymi ogrom możliwości, lecz jednocześnie potrafi być uciążliwe i męczące. Dlatego też niesłabnącą popularnością cieszą się hotele położone w bliskim sąsiedztwie stolicy, zapewniając swoim gościom tak potrzebny w obecnych czasach spokój i relaks. Na ich tle wyróżnia się pałac Alexandrinum – luksusowy hotel będący miejscem historycznym.

Jedyny w swoim rodzaju pobyt w pałacu

Czterogwiazdkowy hotel Alexandrinum to znajdujący się pod Warszawą pałac, leżący na terenie pięknego i zabytkowego parku. Odwiedzany między innymi przez cara Alexandra I, od wieków przyciąga uwagę i zainteresowanie osób ceniących luksusowy wypoczynek w ciszy i spokoju. Pośród wielu atrakcji na hotelowych gości czeka wyborne jedzenie, centrum SPA, sauna i basem. A wszystko to zaledwie kilkanaście kilometrów od samej Warszawy.

Zabytkowa architektura, park i szereg innych atrakcji

Pałac Kultury i Nauki, liczne muzea, Stare Miasto – program zwiedzania Warszawy oferuje atrakcje, które zadowolą nawet najbardziej wymagającego turystę. Co jednak istotne, sam hotel Alexandrinum zagwarantuje, że nasz pobyt przepełniony będzie wszystkim tym, czego oczekujemy od tego typu miejsc.

To przepiękny budynek, którego walorów nie sposób nie docenić. Oprócz wspomnianych SPA i basenu, możemy wypocząć w jacuzzi, nauczyć się jazdy konnej oraz odwiedzić klub nocny. Ponadto w pałacu mile widziani są również czworonożni goście.

Wyjątkowy czas spędzony w Warszawie

Niezależnie czy udajemy się do Warszawy w celach turystycznych, czy biznesowych, zawsze pozwólmy sobie zaznać luksusu. Dzięki temu wypoczniemy nawet po najbardziej intensywnym dniu, oddając się indywidualnie dobranym rozrywkom. Czterogwiazdkowy pałac Alexandrinum jest do tego idealny, co jednogłośnie potwierdzają wszyscy odwiedzający go goście. Pewnym jest, że będziemy do niego wracać, kiedy tylko nadarzy się okazja.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *