pokoj-na-poddaszu-drewniany-z-wanna1

4 sprawy, które powodują, że chcemy po raz kolejny powrócić do tego samego hotelu na nocleg

Na przykładzie hotelu Bania w Białce Tatrzańskiej, który spełnia wszystkie punkty co do joty:)

Po pierwsze, atmosfera

Czujemy ją już przy bramie wjazdowej w przypadku większych obiektów lub zbliżając się do drzwi hotelu wychodzących wprost na ulicę. Przestrzeń, ładne światło, dobry zapach, zadbane kwiaty, miękkie tkaniny, czystość. Dobrze dobrane kolory, udane i wygodne meble, dodatki i ubiór obsługi. Hotel Bania jest wyjątkowy, bo mamy do czynienia z ogromnym obiektem, zlokalizowanym w górach. Nie jest to więc poszukiwany przez niektórych mały, rodzinnie prowadzony pensjonat. A jednak, udało się w tym przypadku stworzyć klimatyczną atmosferę. Ładnie oświetlona fasada budynku, wykończenie balkonów w drewnie, spadziste dachy i szumiąca woda na podjeździe. Duże okna w drewnianych ramach i aranżacja sięgająca po tradycyjny góralski kamień. Drewniane meble i dodatki nawiązujące do stylu tatrzańskiego. Kwieciste zasłonki, pledy z koronkami, czy ściany wykończone okładziną imitującą obelkowanie grubym drewnem. Wszystko w pięknym, nowoczesnym wydaniu. Nam szczególnie przypadł do gustu pokój zalkalizowany na poddaszu, wykończony drewnem, z małymi oknami i bardzo klimatycznymi wykuszami.

Dostępność basenu i strefy SPA

Hotel w górach z basenem to punkt obowiązkowy dla tych, którzy chcą się w pełni zrelaksować. Ci, którzy wybierają się na wakacje rodzinne w górach z basenem zwykle zwracają uwagę na to, czy nad basenem znajdują się zjeżdżalnie oraz czy w obiekcie dostępne są animacje w wodzie: zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. Dodatkowo, istotna jest wielkość basenu, dostępność, a także czystość. Zarówno samego zbiornika wodnego, jak i łazienek i przebieralni. Jeśli dodamy do tego SPA w górach, sytuacja stanie się idealna. Zabiegi pielęgnacyjne i relaksacyjne są tym, co pozostawia w gościach doskonale wspomnienia. Masaże gorącymi kamieniami lub obkładanie czekoladą, sauna, zabiegi pielęgnujące – to wszystko, czego trzeba szczególnie rodzicom, których pociechy mogą w równoległym czasie korzystać z atrakcji dedykowanych dla najmłodszych. Bania to hotel z aquaparkiem w górach. Dzieci mogą więc udać się na zjeżdżalnie wodne w czasie, gdy rodzice mają czas dla siebie. Na dzieci czekają też bajkowe komnaty, w których mogą bawić się do woli oraz Ogród Zabaw, który jest tak naprawdę wielkim parkiem rozrywki. Znajdują się tam miejsca do summer tubingu, stanowisko gokartów, siłownia, bardzo duża piaskownica z czystym piaskiem, boisko do grania w siatkówkę, karuzela z oponami i wiele innych.

SPA w górach, w hotelu Bania, realizowane jest w dwóch strefach: Sielsko i Anielsko. Mamy tutaj nie tylko tradycyjne gabinety zabiegowe, w których można odbyć zabiegi pielęgnacyjne na twarz (zabiegi oczyszczające, wzmacniające, regenerujące, nawilżające), czy te dotyczące całego ciała. W hotelu można także pójść do fryzjera, czy znaleźć bibliotekę.

Animacje dla dzieci

Hotel z animacjami dla dzieci to coś, czego szukają chyba wszyscy rodzice na świecie, którzy chcą spędzić dobrze czas. Wakacje z dziećmi w górach z basenem, SPA i animatorami to prawdziwe combo, za które jesteśmy w stanie zapłacić każde pieniądze. W Bani działa kino Bajka, w którym wieczorami dzieciaki mogą (razem z rodzicami!) oglądać bajki. Zimą aktywny jest ośrodek narciarski, w którym najmłodsi mogą pobierać lekcje jazdy na nartach lub na desce. Dostępni są także animatorzy, którzy zapraszają dzieci do ciekawych zabaw w ogrodzie lub w Górskiej Krainie. Noclegi z atrakcjami dla dzieci zorganizowane w taki sposób i w takiej liczbie jak w Bani sprawiają, że w zasadzie poza pobytem w samym hotelu trudno „wepchnąć” coś jeszcze do programu wakacji poza wspomnianymi atrakcjami w obrębie obiektu.

Niskie ceny

Na koniec, oczywiście, niskie ceny. Hotel SPA z atrakcjami dla dzieci jest w tej kwestii absolutnie zadowalający. Więcej szczegółów tutaj: https://hotelbania.plDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *