Sezon wakacyjno-urlopowy zbliża się wielkimi krokami. Wszelkie wyjazdy, zarówno weekendowe wypady, jak i dłuższe wojaże, warto zaplanować z wyprzedzeniem, w tym zatroszczyć się o środek transportu. W tej roli doskonale sprawdzi się wynajęty samochód.

Pociąg, samolot, autobus… Wybrać się na urlop czy wakacje można licznymi środkami transportu. Nie oszukujmy się jednak – największą swobodę w tym zakresie oferuje samochód. Czy to weekendowa przejażdżka, czy dłuższa wycieczka, autem można się zabrać całą rodziną, z dowolnymi bagażami, w dowolne miejsce, w dowolnym czasie. Nie trzeba dostosowywać się do rozkładów jazdy ani innych wymogów. Nie trzeba też posiadać auta na własność. W cieszeniu się wakacyjnymi podróżami pomoże wypożyczalnia samochodów MobiCars. 

Wypożyczenie samochodu – korzystna opcja

Wypożyczalnia samochodów MobiCars działa na terenie całej Polski. Z jej usług skorzystać mogą zarówno klienci indywidualni, jak i biznesowi. Oferuje wynajem krótko- (np. kilka dni) lub długoterminowy (od miesiąca do trzydziestu sześciu miesięcy). Klienci mają do wyboru szeroką gamę pojazdów – liczne modele popularnych marek ze wszystkich segmentów: miejskich, kompaktowych, rodzinnych, luksusowych, crossoverów, SUV-ów… Dostępne są samochody z silnikami spalinowymi (benzyna, diesel, instalacja LPG), napędem hybrydowym oraz elektrycznym. Manualna czy automatyczna skrzynia biegów? Każdy klient znajdzie odpowiednią dla siebie. Z MobiCars dopasowanie auta do własnych potrzeb i oczekiwań jest banalnie proste. 

Rezerwacja jest szybka, formalności ograniczone do niezbędnego minimum, a ich załatwianie odbywa się sprawnie i bezstresowo. Do tego dochodzi przejrzysta umowa bez żadnych kruczków ani ukrytych elementów. Co istotne, wypożyczalnia MobiCars oferuje konkurencyjne, atrakcyjne ceny. Zawarte są w nich nie tylko koszta użytkowania samochodu, ale też ubezpieczenie, serwisowanie, wymiana opon, itd. Klienci nie ponoszą więc żadnych dodatkowych opłat poza tymi zawartymi w umowie (nie licząc oczywiście tankowania).

Termin wypożyczenia danego pojazdu uzależniony jest oczywiście od potrzeb klienta. Wynajem auta na weekendowy wypad? Jak najbardziej! Długi urlop? MobiCars oferuje najlepsze samochody!

Samochód na wakacje – jaki wynająć?

Odpowiedź na to pytanie zależy oczywiście od naszych potrzeb, w tym celu podróży i liczny osób, jakie w nią zabieramy. Na krótki, czyli na przykład weekendowy lub kilkudniowy wypad, w który wybierzemy się samodzielnie lub w parze, w zupełności wystarczy niewielki, ekonomiczny samochód. Na dłuższe wczasy z rodziną czy przyjaciółmi zdecydowanie lepszym wyborem będzie wynajem dużego auta rodzinnego: minivana, kombi lub SUV-a; w razie podróżowania w większej grupie, pamiętajmy, iż w ofercie MobiCars dostępne są modele siedmioosobowe. Jeżeli wybieramy się w góry czy w inne miejsca, gdzie mogą panować trudne warunki terenowe, niezbędny okazać się może napęd na cztery koła. Nie zapominajmy o takiej sprawie jak ekonomiczna jazda – nie po to wynajmujemy samochód na wakacje, aby wojaże spustoszyły nam portfel. Warto zatem pomyśleć o aucie z instalacją LPG, napędem hybrydowym, zaś na długich trasach dobrze sprawdzi się silnik wysokoprężny. Z kolei doskonałym wyborem na krótkie wyjazdy po okolicy czy zwiedzanie miast będzie samochód elektryczny.

Oczywiście, podstawą zawsze jest to, aby w wynajętym aucie zarówno kierowca, jak i pasażerowie dobrze się czuli, a sama jazda oznaczała przyjemność.

Wypożyczalnia MobiCars zapewni samochód dla każdego, na wszelkie wakacyjne trasy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *