jacht biały drewniany przy lądzie

Chorwacja to jeden z najpopularniejszych kierunków dla polskich żeglarzy. Kierują się oni od Istrii, przez Kvarner, aż po Dalmację. Czarter jachtu żaglowego w Chorwacji to najlepszy sposób na przyjemne, spokojne żeglowanie. Na miejscu wypożyczysz zarówno jachty żaglowe, jak i jachty motorowe. Jeśli marzy Ci się urlop na wodach Chorwacji, warto zainteresować się czarterem jachtów z wyprzedzeniem. Do czarteru jachtów warto odpowiednio się przygotować, tak, żeby nic Cię nie zaskoczyło. Jeśli zastanawiasz się, jak wyczarterować jacht, a także jaka jest cena czarteru jachtu, zapoznaj się z informacjami, które prezentujemy poniżej. W tekście znajdziesz wiele cennych wskazówek i praktycznych porad dotyczących tematu: czarter jachtów w Chorwacji.

1. Czarter jachtów – Chorwacja

2. Czarter jachtów – gdzie szukać ofert?

3. Czarter jachtu – o czym trzeba pamiętać?

wynajem jachtu w chorwacji

Czarter jachtów – Chorwacja

Chorwacja to bardzo popularny kierunek, jeśli chodzi o miłośników wczasów na żaglach. Ciepłe morze, słoneczna pogoda, piękne widoki i pyszne jedzenie to gwarancja udanych wakacji. Jeśli wybór Chorwacji przemawia także do Ciebie, warto coś z tym zrobić. Z całą pewnością czarter jachtów w Chorwacji to najlepszy sposób na żeglarskie wakacje. Do Chorwacji można dolecieć samolotem lub dojechać samochodem. Pierwsza opcja jest zdecydowanie szybsza. Po dotarciu na miejsce należy udać się w miejsce, w którym wyczarterujesz jacht żaglowy. Wcześniej należy oczywiście dopełnić całej procedury czarteru. Nie musisz się tym martwić – dobre wypożyczalnie poprowadzą Cię krok po kroku.

Czarter jachtów – gdzie szukać ofert?

Jeśli chodzi o czarter jachtów, najpierw trzeba wybrać łódź, którą chcesz wynająć. Pomocnym narzędziem jest wyszukiwarka jachtów. Po wprowadzeniu odpowiednich parametrów, pokazuje aktualnie dostępne jachty wraz z ceną ich czarteru. Dzięki temu czarter łodzi, która idealnie odpowie na Twoje potrzeby i możliwości, jest bardzo prosty. Jachtów warto szukać z wyprzedzeniem. Im bliżej terminu czarteru, tym ceny mogą być wyższe. Czasami jednak można trafić na atrakcyjne oferty last minute, ale wiążą się one z koniecznością wyjazdu nawet tego samego dnia.

łódki w porcie chorwacja

Czarter jachtu – o czym trzeba pamiętać?

Wynajem jachtów to nic skomplikowanego, trzeba jednak pamiętać o kilku kwestiach. Jedną z nich jest ubezpieczenie kaucji. W sytuacji, w której dojdzie do uszkodzenia jachtu lub nawet jednego z jego elementów, armator ma prawo zatrzymać wpłaconą kaucję. Na szczęście można ją odzyskać dzięki ubezpieczeniu. Stawka ubezpieczenia nie jest wysoka, dlatego warto zdecydować się na taką opcję.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *